Digital Talk: Inovácie v zdravotníctve

Ako rozoznať dobrý nápad v digitálnych inováciách? Ako ho zrealizovať? Kde zohnať financie a podporu? Aké sú hlavné prekážky? A prečo to na Slovensku ide pomalšie ako v susedných krajinách?

Ako podporovať digitálne inovácie v zdravotníctve? Digitalizácia dát o pacientovi a nové technológie ako AI, cloudové služby, IoT, smart mobilita, virtuálna realita otvárajú veľké množstvo nových príležitostí. Globálny trh s digitálnymi inováciami v zdravotníctve na to reaguje a prudko rastie. Absolútne a aj relatívne. Výsledkom je, že vo svete je čoraz viac investorov priťahovaných atraktivitou digitálnych inovácii v zdravotníctve. Slovensko s fázovým posunom stojí na začiatku tohoto trendu. Vznikajú dobré projekty, ktoré dokážu pritiahnuť záujem, investície a klientov. Ale potenciál je väčší. Oveľa väčší.

Vyhraďte si čas 24. novembra o 10:00, pripojte sa na bezplatný online webinár a zistite viac o tom, ako sa dajú dramaticky urýchliť inovácie v zdravotníctve.

O čom bude webinár?

 

  • Budeme hovoriť o aktuálnych svetových trendoch v oblasti digitálnych inovácií v zdravotníctve
  • Spoznáte príbehy úspešných
  • Upozorníme na nové zdroje financovania

 

Keynote prezentácie:

Ján Kyselovič, generálny riaditeľ, Centrum vedecko-technických informácií SR

Michal Ivantyšyn, CEO, Centrum digitálnych inovácií v zdravotníctve


Diskutujúci:

Peter Balík, generálny riaditeľ Sekcie inovácií, strategických investícií a analýz Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR

Dáša Dercová, Country Digital Lead, Roche Slovensko

Martin Herman, CEO, Powerful Medical

Michal Matúš, CEO, BC Angels

Martin Smatana, nezávislý expert


Moderuje:
Peter Musil, vedúci projektového centra Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave


Vyhraďte si čas 24. novembra od 10:00 hod., pripojte sa na bezplatný online webinár a zistite viac o tom, ako sa dajú dramaticky urýchliť inovácie v zdravotníctve. Registrujte sa tu.