Konferencia Jarná ITAPA 2021 už 10. júna

Slovensko stojí pred výzvou storočia. Máme na miliardy eur a už o týždeň vláda na ITAPA povie, kam ich dá. Kým doteraz sa o detailoch priveľa nehovorilo, konferencia JARNÁ ITAPA 2021 to zmení. Už 10. júna 2021 naše vládne špičky spolu s odborníkmi prezradia, aký pokrok čaká našu krajinu v nadchádzajúcich rokoch.

  • Na Slovensku zrejme nenájdete človeka, ktorý by o pláne obnovy vedel viac ako predseda vlády SR Eduard Heger. Zo svojej niekdajšej pozície ministra financií to bol totiž práve on, ktorý najvýznamnejší balík reforiem v novodobej histórií našej krajiny pripravoval. Aj s vicepremiérkou a  ministerkou pre informatizáciu Veronikou Remišovou, ministrom zdravotníctva Vladimírom Lengvarským a Ladislavom Mikom, vedúcim Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku, odštartujú 10. júna konferenciu JARNÁ ITAPA 2021.
  • Európsky ekonomický tiger. Takto bolo v minulosti titulované Slovensko. Podarí sa nám aj vďaka správne zainvestovaným miliardám z Bruselu pozviechať?
  • Stav slovenského zdravotníctva je po pandémii horší, ako sme predpokladali. Vieme, že to musíme zmeniť. Ako? Koľko to bude stáť? Na Jarnej ITAPA odpovedia tí najpovolanejší.
  • Odborníci naprieč celou Európou hovoria o Value Based Healthcare ako o motivujúcom a inovatívnom koncepte fungovania zdravotníckej starostlivosti. O čo presne ide a prečo je dôležité ho,  po vzore vyspelých krajín, zaviesť aj u nás – budeme debatovať.
  • Na ITAPA vystúpi aj čipový génius, a zároveň Slovák, ktorý si v USA vybudoval obrovskú kariéru, Radoslav Danilák. Povie viac o plánoch, ako sa stať krajinou, kde chcú pôsobiť „mozgy sveta“.
  • POZOR! Vôbec po prvý raz štartuje ITAPA OPEN TALK. Známa novinárka Zuzana Kovačič Hanzelová bude debatovať s top spíkrami o reformách, ekonomike a spoločenských zmenách. Na mušku si zoberie Miriam Letovanec, Mareka Antala, Ivana Mikloša i Michala Vašečku.
  • Desiatky renomovaných spíkrov budú za inovatívnych hygienických opatrení v hoteli Crowne Plaza Bratislava spolu diskutovať na konferencii o digitalizácii spoločnosti Jarná ITAPA 2021 už o pár dní.
Viac o konferencii Jarná ITAPA tu.